Корзина
2 отзыва
+380665058966
Объявление о проведении аукциона по продаже имущества предприятия-банкрота ОАО «ХАРКІВСЬКИЙ ЗАВОД ТРАКТОРНИХ ДВИГУНІВ »
Контакты
ТОВ «ТОРГОВИЙ БУДИНОК«ФОРВАРД»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38066505-89-66Александр Анатольевич
+38057336-06-36
Александр Степаненко
УкраинаХарьковская областьХарьковул.Ахсарова, 4/6-А
Карта

Объявление о проведении аукциона по продаже имущества предприятия-банкрота ОАО «ХАРКІВСЬКИЙ ЗАВОД ТРАКТОРНИХ ДВИГУНІВ »

Объявление о проведении аукциона по продаже имущества предприятия-банкрота ОАО «ХАРКІВСЬКИЙ ЗАВОД ТРАКТОРНИХ ДВИГУНІВ »

24 февраля 2017 года в 10.00 будет проводиться аукцион по продаже имущества предприятия-банкрота ОАО «ХАРКІВСЬКИЙ ЗАВОД ТРАКТОРНИХ ДВИГУНІВ » по адресу г. Харьков, ул.Ахсарова, 4/6-А.

-         нежитлові приміщення технічного поверху № 2-7 загальною площею 574,0  кв. м. в літ. «Р-10»

Вказані приміщення є частиною 10-поверхової виробничої будівлі підприємства-банкрута з наступними характеристиками: фундамент – залізобетон, стіни – панельні та цегла, підлога - бетонна, перекриття – залізобетон, сходи – залізобетон, висота приміщень - 3,3 м., покрівля – руберойд. Без оздоблюваних робіт. Призначення приміщень – приміщення технічного поверху. Підсобні приміщення відсутні.

Виробнича будівля літ. «Р-10» (в тому числі вказані  приміщення, як частина будівлі) розташована на земельній ділянці спільного користування.

Земельна ділянка належним чином не оформлена. Оформлення права володіння або користування (при необхідності) земельною ділянкою належним чином,  покладається на покупця.

Місцезнаходження: м. Харків, вул. Киргизька,19.

Аукціон проводиться 24 лютого 2017 року о 10.00 год. за адресою: м. Харків, вул. Ахсарова, буд 4/6-А.

Початкова вартість: 335000 (триста тридцять п’ять тисяч) грн. 00 коп.  без урахування ПДВ. Аукціон проводиться з можливістю зниження початкової вартості.

 Не пізніше ніж за п’ять робочих днів до початку аукціону, для участі в аукціоні заявник сплачує гарантійний внесок в розмірі 10% від початкової вартості майна за наступними реквізитами: р/р 26009010062591 в ПАТ «ВТБ-Банк», м. Київ, МФО 321767, код 31939029, одержувач – ТОВ «Торговий будинок «Форвард», призначення платежу: «Гарантійний внесок на участь в аукціоні 24 лютого 2017 року, без ПДВ».

Гарантійний внесок, сплачений переможцем аукціону, зараховується до ціни, що підлягає сплаті за придбане майно.

Гарантійний внесок не підлягає поверненню у разі, якщо аукціон закінчиться без визначення переможця, а також переможцю аукціону, якщо він не виконає обов’язку щодо сплати ціни придбаного майна.

При укладенні договору купівлі-продажу з переможцем аукціону, ціна продажу майна визначається без урахування ПДВ.

Можливість надання переможцю податкової накладної відсутня.

Продавець майна: ліквідатор ВАТ «Харківський завод тракторних двигунів», арбітражний керуючий Брінь Володимир Семенович, що діє на підставі свідоцтва Міністерства юстиції України № 218 від 14.02.2013 р., постанови Господарського суду Харківської області від 14.04.2005 р. (справа № Б-2264/2-23). Місцезнаходження: 61105, м. Харків, вул. Киргизька, 19, тел./факс (057) 739-06-66, (057) 739-06-39.

Прийом заяв на участь в аукціоні проводиться в робочі дні з 10-00 до 17-00 год. за адресою Організатора аукціону: 61051, м. Харків, вул. Ахсарова, буд 4/6-А.

Кінцевий термін прийому заяв – 14 лютого 2017 року.

Заява на участь в аукціоні складається в довільній формі державною мовою і повинна містити зазначені в повідомленні про проведення аукціону такі відомості:

-         найменування, організаційно-правова форма, місцезнаходження, поштова адреса заявника (для юридичної особи);

-         прізвище, ім’я, по батькові, паспортні дані, відомості про місце проживання заявника (для фізичної особи);

-         номер контактного телефону, адреса електронної пошти заявника.

Заява на участь в аукціоні повинна містити також відомості про наявність або відсутність заінтересованості заявника стосовно боржника, кредиторів, замовника, організатора аукціону та про характер цієї заінтересованості у разі її наявності.

До заяви на участь в аукціоні повинні додаватися копії таких документів:

а) для юридичної особи ( завірені їх печатками):

- виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- довідки органу державної статистики про включення до ЄДРПОУ;

- свідоцтва платника податку;

- паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера уповноваженої особи;

- довідки про банківські та інші реквізити підприємства;

- документа, що підтверджує повноваження особи на здійснення дій від імені заявника;

- документа про сплату гарантійного внеску.

б) для фізичної особи:

- паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

- довідки про відкриття рахунку в банківській установі;

- документа, що підтверджує повноваження особи на здійснення дій від імені заявника;

- документа про сплату гарантійного внеску.

Підтвердження реєстрації поданої заяви на участь в аукціоні надсилається Організатором аукціону на вказану в ній адресу електронної пошти заявника.

Рішення Організатора аукціону про допуск заявників до участі в аукціоні приймається за наслідками розгляду заяв на участь в аукціоні і оформлюється протоколом про визначення учасників аукціону.

До участі в аукціоні допускаються заявники, що подали заяви на участь в аукціоні і документи, що додавалися до них, які відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» і вказаним в цьому повідомленні. Заявники, допущені до участі в аукціоні, визнаються учасниками аукціону.

Організатором аукціону протягом п’яти днів з дня підписання протоколу про визначення учасників аукціону буде повідомлено всіх заявників про результати розгляду представлених заяв на участь в аукціоні шляхом відправлення заявникам у письмовій чи електронній формі копій цього протоколу.

За півгодини до початку аукціону, для допуску до участі в аукціоні, учаснику видається аукціонна картка, з обох боків якої зазначається номер учасника. Для участі в аукціоні покупці одержують квитки учасників аукціону.

Порядок і критерії виявлення переможця торгів:

Початком публічного торгу вважається момент оголошення ліцитатором початкової вартості продажу об’єкта.

Під час проведення аукціону учасники повідомляють про готовність укласти договір на умовах оголошеної ліцитатором ціни, піднімаючи аукціонну картку з номером, повернутим до ліцитатора, або одночасно піднімають картку учасника аукціону і пропонують свою ціну.

Якщо запропонована учасником аукціону ціна є більшою за ціну, запропоновану ліцитатором, то ліцитатор називає номер учасника і запропоновану ним ціну. Після кожного оголошення ціни слідує  удар молотка ліцитатора.

Кожна наступна пропозиція ціни повинна перевищувати попередню на суму кратну кроку аукціону. Крок аукціону не може перевищувати 10 відсотків початкової вартості.

Про величину кроку аукціону буде проінформовано ліцитатором перед початком аукціону.

Якщо протягом триразового оголошення останньої ціни не буде запропоновано вищої ціни, ліцитатор одночасно з третім ударом молотка оголошує переможцем учасника, який запропонував найвищу ціну ( тобто, повідомляє про продаж лота переможцю, шляхом оголошення номера переможця під яким він зареєстрований як учасник аукціону, називає ціну продажу).

Переможець аукціону підписує протокол який складається Організатором аукціону негайно після оголошення переможця. Протокол надається переможцю аукціону негайно після його складання. Протокол є підставою для укладення договору купівлі-продажу між переможцем аукціону (покупцем) та продавцем майна.

Переможець аукціону (покупець) повинен протягом 5 (п’яти) днів з дня одержання проекту договору купівлі-продажу підписати його та перерахувати кошти за придбане майно на р/р 26001300605877 в АТ «Ощадбанк», МФО 351823, код 05750326, одержувач ВАТ «Харківський завод тракторних двигунів».

Організатор аукціону: ТОВ «Торговий будинок «Форвард», 61051, Харківська обл., м. Харків, вул. Ахсарова, буд 4/6-А, тел.(057) 336-06-36, e-mail: anatoliystepanenko@ mail.ru.

Додаткову інформацію про проведення аукціону можна отримати за тел.(057) 336-06-36.

     

       

Проект договору

ДОГОВІР

купівлі-продажу

Місто Харків.                                                       _________________ дві тисячі сімнадцятого  року.

Ми, попередньо ознайомлені з наслідками вчинюваної нотаріальної дії, розуміючи значення та умови цього правочину, його правові наслідки, підтверджуючи дійсність намірів при його укладанні, та те що він не носить характеру фіктивного та удаваного: Брінь Володимир Семенович, в особі ліквідатора , який діє на підставі Постанови Господарського суду Харківської області від 14.04.2005  року, справа № Б-2264/2-23, далі “ПРОДАВЕЦЬ”, та ______________________, паспорт:_____________________________ , що мешкає: ____________, реєстраційний номер облікової картки платника податків номер______________ , (або ______________________, в особі директора ___________, місцезнаходження: ____________________, код ЄДРПОУ __________ , що діє на підставі Статуту товариства), далі «ПОКУПЕЦЬ», разом – “СТОРОНИ”, склали цей договір (далі - Договір) про таке:

1. Мета Договору

1.1. Метою Договору є оформлення результатів продажу майна банкрута на аукціоні відповідно до протоколу № __ від ___________ року.

2. Предмет договору

2.1. ПРОДАВЕЦЬ зобов’язується передати у власність, а ПОКУПЕЦЬ зобов’язується прийняти нежитлові приміщення технічного поверху № 2-7 загальною площею 574,0 кв. м. в літ. «Р-10», що знаходяться за адресою: місто Харків, вулиця Киргизька, будинок 19 (дев'ятнадцять), далі по тексту Майно, та сплатити грошову суму, вказану у розділі 4 цього договору і виконати визначені в Договорі умови.

2.2. Вищевказане Майно належить БАНКРУТУ на підставі права власності, що підтверджується _____________________________________________________________________________________

2.3. Наявність або відсутність обтяжень стосовно  Майна перевірено за даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, відсутність податкової застави щодо майна сторін, перевірено за даними Державного реєстру обтяжень рухомого майна нотаріусом ____________________________________________________________________________________.

3. Заяви та гарантії

3.1. ПРОДАВЕЦЬ заявляє та гарантує ПокупцЮ наступне:

- що він є повноправним та законним розпорядником Майна, яке є предметом купівлі-продажу;

- Майно, яке є предметом цього договору, за результатами перевірки нотаріусом на наявність або про відсутність обтяжень стосовно  Майна, на момент його укладання  нікому іншому не продано, не подаровано, не відчужено іншим способом, під забороною не перебуває, прав щодо нього у третіх осіб, в тому числі у наймачів, немає;

- подані  ПРОДАВЦЕМ  для укладення цього договору  правовстановлюючі документи, реквізити яких зазначено в п. 2.2. цього договору є єдиними документами, що підтверджують їх право власності на Майно, дублікат зазначених документів не видавався;

- що самочинних переобладнань, перепланувань, добудов, перебудов, реконструкцій щодо Майна, та інших змін щодо його технічних характеристик, зокрема таких, які потребують попереднього погодження й отримання дозволів компетентних органів, не здійснювалось, а також те, що технічні характеристики, розташування приміщень, що відчужуються, їх площа, не змінювались,  фактично відповідають їх зображенню відповідно в технічних паспортах, виданих  _____________________  року, в яких відсутні будь-які штампи про самовільні реконструкції;

- на час укладення цього договору відсутні будь-які особи, що мають переважне право перед іншими особами на придбання цього Майна;

- майно ПРОДАВЦЯ не знаходиться у податковій заставі;

- Продавець зобов’язується не змінювати будь-які умови договору купівлі-продажу  в односторонньому порядку, а також не має права пропонувати Майно для продажу іншим особам;

- при виконанні цього Договору Продавець зобов’язується дотримуватися  усіх положень чинного законодавства України, включаючи антимонопольне законодавство України, та не порушувати ці положення протягом продажу або передачі Майна ПокупЦЮ;

- ПРОДАВЕЦЬ свідчить, що земельна ділянка, на якій розташоване відчужуване Майно, не є власністю ПРОДАВЦЯ, та право оренди (найму) щодо неї не переоформлювалося у відповідності до положень діючого законодавства України.

3.2. ПОКУПЕЦЬ заявляє та гарантує Продавцю наступне:

-  купівля цього Майна провадиться за рішенням загальних зборів ____________________  або за згодою дружини Покупця __________ згідно з її заявою, підпис на якій нотаріально засвідчена;

- цей Договір є законним, дійсним та належним до виконання ПокупцЕМ, до якого можуть бути застосовані примусові заходи відповідно до умов цього Договору;

- при виконанні цього Договору ПокупЕЦЬ зобов’язується дотримуватися усіх положень чинного законодавства України, включаючи антимонопольне законодавство України, та не порушувати ці положення протягом продажу або передачі Майна;

- майно оглянуте ПОКУПЦЕМ. Недоліків, які перешкоджають використанню Майна за цільовим призначенням на момент огляду не виявлено, претензій до ПРОДАВЦЯ щодо якісних характеристик відчужуваного Майна ПОКУПЕЦЬ не має.

4. Ціна договору та порядок розрахунків

4.1 Початкова вартість продажу Майна на аукціоні складає __________ грн. (__________________) без ПДВ.

4.2. Згідно з протоколом про проведення аукціону № ___ від ________  року, ціна продажу Майна становить ___________ грн. (_________________) без ПДВ.

4.4. За цим договором оплаті підлягають грошові кошти у сумі ________ грн. (___________) без ПД.

4.5. Покупець зобов’язаний  перерахувати на поточний рахунок Продавця, вказаний у цьому Договорі, грошові кошти у сумі, визначеній у п. 4.4. Договору, а саме:______ грн. (___________ гривень ___ коп.) без ПДВ,  у повному обсязі протягом п'яти днів з моменту укладення цього Договору.

5. Момент виникнення права власності

5.1. Право власності на Майно виникає у ПОКУПЦЯ з моменту державної реєстрації цього права, але не раніше сплати вартості Майна згідно умов договору на  зазначений у протоколі банківський рахунок, та підписання Сторонами акту про передання права власності на куплене  Майно.

5.2. Передача Майна, яке є предметом цього договору, здійснюється ПРОДАВЦЕМ протягом 3-х (трьох) робочих днів  після оплати ПОКУПЦЕМ повної вартості Майна, згідно передавального  акту (акту  про передання права власності на куплене  Майно),  який підписується Сторонами.

5.3. Право власності ПОКУПЦЯ підлягає реєстрації у порядку, передбаченому законодавством.

6. Права та обов'язки сторін

6.1. Обов’язки ПРОДАВЦЯ:

- передати Майно ПОКУПЦЮ у власність згідно акту про передання права власності на куплене  нерухоме майно в строки, що вказані у розділі 5 цього договору;

- звільнити від власного майна та персоналу відчужуване Майно протягом 3-х (трьох) днів з дня нотаріального посвідчення цього договору; 

- забезпечити вільний доступ ПОКУПЦЯ та вказаних ним осіб до Майна, що є предметом цього договору;

- при наявності технічної можливості та бажання ПОКУПЦЯ сприяти підключенню приміщень, що є предметом цього договору, до комунікацій електропостачання, теплопостачання, водопостачання, газопостачання, водовідведення, телефонного зв’язку, якими володіє чи користується ПРОДАВЕЦЬ, за умови відшкодування ПОКУПЦЕМ вартості спожитих послуг на підставі додатково укладеного договору;

- зберігати за свій рахунок Майно, не допускаючи погіршення, до моменту звільнення та передавання його ПОКУПЦЮ.

6.2. Права ПРОДАВЦЯ:

- вимагати сплати встановленої ціни за Майно відповідно до умов цього Договору;

- вимагати від ПОКУПЦЯ виконання інших обов’язків, передбачених цим Договором.

6.3. Обов’язки ПОКУПЦЯ:

- сплатити за Майно ціну, у встановлені  цим Договором порядок і строк;

- прийняти Майно, у встановлений цим Договором строк за передавальним актом (актом про передання права власності на куплене  нерухоме майно).

6.4. Права ПОКУПЦЯ:

- вимагати від ПРОДАВЦЯ передачі Майна на умовах, передбачених цим Договором;

- достроково виконати зобов’язання, покладені на нього за цим  Договором;

- вимагати від ПРОДАВЦЯ виконання інших обов’язків за цим Договором.

7. Відповідальність сторін

7.1. Сторона, що порушила зобов’язання, має відшкодувати іншій Стороні завдані цим збитки.

7.2. ПОКУПЕЦЬ, що прострочив  виконання грошового зобов’язання, на вимогу ПРОДАВЦЯ зобов’язаний сплатити суму боргу, неустойку у розмірі подвійної облікової ставки НБУ від простроченої суми за кожен день прострочення (прострочення  виконання грошового зобов’язання).

7.3. Сторони домовились, що у випадку якщо одна з Сторін не виконає в повному обсязі або неналежним чином виконає зобов’язання, передбачені умовами цього Договору, у тому числі порушить заяви та гарантії, надані цим Договором, розірвання цього Договору здійснюється у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

7.4. У випадку виникнення будь-якого спору між Сторонами (або будь-якими їх правонаступниками) щодо цього Договору, включаючи, без обмеження, будь-яке питання стосовно існування, чинності, розірвання або недійсності цього Договору, такі питання передаються на вирішення  до суду.

8. Інше

8.1. Сторони підтверджують, що цей Договір не носить характеру фіктивного та удаваного правочину та те, що вимоги законодавства щодо змісту й правових наслідків правочину, що укладається сторонами, нотаріусом їм роз’яснено. Цей Договір становить цілісну угоду між Сторонами стосовно його предмету і анулює та заміняє усі попередні або поточні обговорення, договори, зобов’язання, заяви або рекламації  між Сторонами цього Договору.

8.2. Кожна Сторона самостійно відповідає за сплату всіх податків, інших платежів та витрат, що підлягають сплаті нею за законом.

8.3. Сторони домовилися про те, що відносини, пов’язані з користуванням земельною ділянкою, компенсуванням витрат за користування електричною енергією, теплопостачанням, водопостачанням та водовідведенням, з моменту підписання акту приймання-передавання до моменту укладення Покупцем договорів безпосередньо з підприємствами-постачальниками, витрат, пов’язаних з профілактичним та технічним обслуговуванням комунальних мереж та комунікацій, які спільно використовуються сторонами та розташовані за межами придбаного Майна, регулюються додатково шляхом підписання, що є обов’язковим, відповідних документів.

8.4. Внесення змін і доповнень у цей договір здійснюється за згодою сторін і оформлюється додатковими договорами про внесення змін до договору купівлі-продажу, що є його невід'ємними частками.

8.5. Цей договір складено на спеціальних бланках нотаріальних документів, у 3-х примірниках, з яких перший примірник залишається для зберігання у нотаріуса _______________________________________________________________, другий - для ПОКУПЦЯ, третій примірник -  для  ПРОДАВЦЯ .

8.6. Зміст ст. 27 Закону України “Про нотаріат”  про те, що нотаріус не несе відповідальності у разі, якщо особа, яка звернулася до нотаріуса за вчиненням нотаріальної дії:  подала неправдиву інформацію щодо будь-якого питання, пов'язаного із вчиненням нотаріальної дії; подала недійсні та/або підроблені документи; не заявила про відсутність чи наявність осіб, прав чи інтересів яких може стосуватися нотаріальна дія, за вчиненням якої звернулася особа, нотаріусом сторонам роз’яснено.

Зміст ст. 377 Цивільного кодексу України сторонам за договором нотаріусом роз’яснено.

Підписи:

ПРОДАВЕЦЬ                                                                               ПОКУПЕЦЬ

Ліквідатор:

                                            В.С. Брінь

facebook twitter
Предыдущие новости